Seznamte se s přírodní medicínou NADH a využijte ji ve svůj prospěch!

Dnešní doba se nese ve znamení návratu k přírodní medicíně, a to v její klasické i moderní podobě. Novinkou v oblasti moderní přírodní medicíny je NADH. Posiluje základní principy fungování lidského organismu. Jak přesně a proč hledat pomoc právě u ní?

zahlavi-kapka-logo

NADH výrazně podporuje buněčnou činnost

NADH je zkratkou pro Nikotinamid – Adenin – Dinukleotid – Hydrid. Jedná se o biologickou formu vodíku, která má tu vlastnost, že reaguje s kyslíkem v každé buňce lidského těla. Výsledkem je vznik energie a posílení buněk. Přírodní medicína NADH proto ve výsledku posiluje všechny tělní buňky, které díky dostatku této látky mohou fungovat mnohem efektivněji a také mnohem déle. Pozitivní účinky NADH byly doloženy několika studiemi, které byly zaměřeny například na vliv NADH pro pacienty s cukrovkou či kardiovaskulárními problémy.

Mezi nejvýznamnější prokázané pozitivní účinky NADH patří:

  1. podpora buněčné činnosti lidského organismu
  2. regenerace poškozených buněk
  3. posílení imunitního systému
  4. udržování optimální hladiny cholesterolu a krevního tlaku
  5. silná antioxidační činnost

Přírodní medicína NADH navíc pomáhá při závažných chorobách jako je Parkinsonova či Alzheimerova a dokáže snižovat následky mozkové mrtvice. Prokazatelně také pomáhá snižovat bolestivost kloubů při artróze a artritidě. Bylo prokázáno, že je vhodná i pro osoby trpící únavou či depresemi. Ženy s její pomocí mohou lépe zvládat menopauzu.

Jak užívat?

Složku NADH obsahuje přípravek NADH DENTAL a jeho dávkování je vhodné konzultovat. Všechny důležité informace najdete na nadh-kamatre.cz.

Pokud chcete vaše zdraví podpořit přírodní cestou, mohla by vás zajímat tato škola přírodní medicíny. Nabízí studium oborů Poradce pro výživu a Poradce zdravého životního stylu, které mají akreditaci od Ministerstva školství a dále víkendové studium například v oboru Psychosomatika či Homeopatie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 11 =