Spravujte své mikrostránky efektivněji

Pokud bychom se zaměřili na možnosti efektivní propagace, která přinese nejenom nové zákazníky, ale pomůže mateřskému eshopu či jinému webu ve výsledcích vyhledávání, potom jsou ideální volbou takzvané microsite. Jedná se o jednoduché weby, které však mají za cíl informovat o daných produktech a nasměrovat tak zákazníka k jejich koupi. Pokud tyty mikrostránky také provozujete, určitě se setkáváte s problémem, že čím více jich je, tím se v jejich správě ztrácíte. A proto přišla společnost weto.cz se skvělým řešením. Vytvořila totiž unikátní redakšní systém, díky kterému je správě těchto stránek hračkou.

Každý jednotlivý miniweb lze totiž díky tomuto CMS spravovat z jednoho místa. A co víc, umožňuje správu až 15 stránek. Ty navíc mohou být na různých webhostinzích a samozřejmě i pod různými IP adresami, což ve výsledku opět napomáhá pozicím ve vyhledávači. Zkrátka a jednoduše je tento redakční systém vhodný pro každého, kdo chce své ministránky spravovat skutečně s maximální možnou efektivitou. Stačí se totiž pouze přihlásit a vybrat si web, který chcete takto spravovat. Nic jednoduššího na našem trhu nenajdete, a tak je této možnosti stále více využíváno ať malými, tak většími firmami.

Součástí tohoto systému je také celá řada grafických šablon, které jsou v omezené míře citovatelné. Pokud to však s vaší stránkou myslíte skutečně vážně, zapřemýšlejte i o originálních designech přímo na míru vašim produktům. V tomto ohledu vám plně pomůže internetové studio weto.cz. Díky tomu budou všechny vaše podpůrné weby vypadat naprosto profesionálně, což bude mít opět pozitivní vliv na váš byznys. Je totiž dokázáno, že i design prodává, a tak díky profesionálnímu vzhledu získáte mnohem více zákazníků, které váš produkt zaujal. A čím více jich bude, tím vyšší budou samozřejmě i vaše zisky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =