Staň se modelkou i ty

Míry 90-60-90, dokonalá tvář, správná výška i tělo bez jediné chybičky. To jsou všeobecné představy o modelkách. Ale ne vždy platí. Moje kamarádka je rozhodně do puntíku nesplňovala a přesto se dnes živí jako modelka a vydělává víc než oba její rodiče dohromady. Jak je to možné?

Erika cestuje po celém světě, fotí nejrůznější módní kampaně a poznává se s osobnostmi módy a návrhářství. Dokázala prorazit, a to i když neměla dokonalé míry a nikdy byste do ní netipli, že by mohla uspět na přehlídkových molech. Jak to tedy udělala? Byla a je zkrátka zajímavá, a proto je o ni zájem. Jak je na jejím případu vidět, modelingová agentura si vždy nevybírá jen ty „Miss“.

 

             Napsala a vyšlo to

Její začátky byly přitom přesně takové, o jakých sní většina dívek. Chtěla prorazit, a tak si četla různé návody, jak se stát modelkou a co vše pro to udělat. A pak to hodila za hlavu a zkrátka napsala do modelingové agentury Bohemiamodel, odkud ji po krátkém čase kontaktovali. Nafotila první snímky, absolvovala první přehlídku. A její kariéra strmě stoupá. I přesto stále studuje a modeling bere jako zábavu a výnosnou brigádu – ze které jí ovšem plyne tolik peněz, kolik by si nikde nevydělala ani prací na plný úvazek. A ještě si užívá, poznává nové lidi i země a žije svůj sen. A to vše přesto, že si na ni všichni ještě nedávno ukazovali jako na ošklivé káčátko.

 

             Odvaha se vyplácí

Je jasné, že modelingových agentur v Praze je víc než dost. A i katalog modelek je velmi obsáhlý, takže zájemci o hostesky či účastnice módních show si mají z čeho vybírat. Všechny dívky jsou si ale hodně podobné. Často proto uspěje taková, která se něčím liší, má charisma a dokáže něčím na první pohled zaujmout. A aby se splnil takový bájný dívčí sen, stačí vlastně jen odvážit se udělat první krok, napsat a vkročit do modelingu v Praze, ale třeba i v Evropě nebo USA. Šanci uspět má každá dívka, a to bez ohledu na barvu pleti, délku vlasů nebo i na takové drobnosti jako jsou pihy či znaménka. I Erika dlouho váhala, jestli se má odvážit, a pochybovala o sobě. A teď jen lituje, že se nerozhodla napsat do modelingové agentury už dávno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − five =