Studium MBA je dobrou investicí

Bojíte se, že studium MBA vyžaduje spoustu přemáhání, je drahé a něco mu musíte obětovat? V následujícím článku vám ukážeme skutečnost. Master of Business Administration (MBA) celosvětově nejpopulárnějším postgraduálním studijním programem. Všechny školy, které nabízí studium MBA, uvádí, že po dokončení studia se většině absolventů zvýší plat. To je docela dobré lákadlo, avšak lidé se nechávají vyděsit tím, že samo studium stojí desítky tisíc. Strach je přitom zbytečný, průzkumy ukazují, že investované peníze se vrátí zhruba do tří nebo čtyř let. Jelikož MBA studují většinou ambiciózní lidé, kteří se chtějí vzdělávat, není možné s jistotou říci, zda by jejich plat nerostl i bez MBA, každopádně statistiky mluví jasně. MBA je dobrou investicí.

Jak je možné, že absolventi MBA mají vyšší plat?

mbaJsou vzdělanější a firmy jsou ochotné za lépe kvalifikované zaměstnance víc platit. Moderní management se stále mění a sledovat změny je náročné. Špičkoví manažeři se musí neustále vzdělávat a moderní online studium MBA jim v tom pomáhá. Právě online forma studia je dalším velkým lákadlem.

Dnes je moderní studovat z kanceláře nebo pohodlí domova a většina škol nabízejících titul MBA to umožnuje. Například European School of Business & Management nabízí možnost sestavit si úplně vlastní studijní program v délce 1 – 1,5 roku. Záleží jen na studentech, jak si to rozloží. Online studium není žádným způsobem lehčí, pořád je třeba absolvovat požadované moduly a vypracovávat práce, které se hodnotí. Výhodou je časová flexibilita a úspora času dojížděním do školy. A to přesně zaneprázdnění manažeři potřebují.

Manažery láká maximální úspora času

European School of Business & Management sází na moderní formu výuky podle Oxfordského vzdělávacího modelu a studium propojuje s praxí. Studenti v rámci studia často řeší problémy ze své praxe, pomáhají jim v tom zkušení lektoři, se kterými komunikují především online přes studentskou sekci.

Jelikož se každý může učit podle svých představ nezávisle na druhých, není třeba čekat na začátek školního roku. Každý začne studovat, kdy mu to vyhovuje. Zapomeňte na léta ve školních lavicích, kdy muselo být všechno podle řádu. Na ESBM funguje všechno podle studentů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 4 =