Tonery jedině od Tonery

Tiskárna, ať už laserová, nebo inkoustová je součástí snad každé firmy. Už i většina domácností tiskárnu vlastní a tak je nutností se starat i její náplně – tonery. Při koupi nové tiskárny je sice toner, nebo cartridge přibalena, ale v závislosti na četnosti tisku a typu tiskárny je docela možné, že zanedlouho budete potřebovat další. Já měl podobný problém, vlastnil jsem tiskárnu inkoustovou a celkem mě štvalo, že jsem snad potřeboval novou náplň každý třetí měsíc. Ono to byla i má chyba, jelikož jsem třeba i měsíc netiskl a náplň tak zaschla. Nyní už vím, že jsem měl alespoň jednou týdně něco jen tak vytisknout, abych tomuto jevu předešel.

Cartridge všech značek

Jak už jsem psal výše, až donedávna jsem vlastnil tiskárny inkoustové, všechny od HP. Poslední model byla multifunkce, kterou jsem si nemohl vynachválit, teda až na ten zasychající inkoust. Tuhle značku jsem volil z důvodu dostupnosti náplní, jelikož cartridge pro HP naleznete snad v každém obchodě. A ne jinak je tomu v internetovém obchodě Tonera.cz, ve kterém kromě cartridgí a tonerů naleznete i tiskárny, plnící soupravy, folie do faxu a další spotřební materiál. Zkrátka vše, co se týká tisku. Jelikož jsem líný chodit do kamenných obchodů, vždy si raději takové zboží objednám z pohodlí domova. Toneru.cz znám již několik let, proto se stala mým vrchním dodavatel náplní do tiskáren.

Nyní vlastním mou první laserovou tiskárnu, opět od mé osvědčené značky HP. Jsem s ní nadmíru spokojen, tisknu víc než v minulosti a zatím šlape jako hodinky. Jen netrpělivě vyhlížím den, kdy mi oznámí, že je na čase vyměnit docházející toner. Nic netrvá věčně, vytištěno mám cca 400 stran, takže mám ještě čas. Ale ikdyby mě toner docházel, mám spolehlivého dodavatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + four =