Trápí vás vysoké daně? Podnikejte v daňovém ráji

Snad každý podnikatel nemá rád finanční úřad, jelikož je to právě ten, který po něm vyžaduje pravidelnou platbu daní. Je proto v zájmu každého, aby daňovou zátěž co nejvíce minimalizoval. Ideální jsou v tomto ohledu takzvané offshore společnosti, tedy společnosti, které jsou založené v některém z daňových rájů. Zde se daně buď neplatí vůbec, nebo jsou vybírány roční paušální částkou, a to bez ohledu na to, kolik vyděláváte. V případě firmy s velkými obraty jsou úspory rozhodně obrovské.

Pokud bychom měli zmínit, jaká místa jsou v tomto ohledu nejlepší, a jaké státy volí podnikatelé nejvíce, tak to jsou právě vyhlášené offshore společnost Seychely, které se zdají být jako nejvýhodnější možnou volbou. Samozřejmě pro laika nemusí být snadné zde společnost založit, ale naštěstí existují firmy, které vše potřebné zařídí za samotného podnikatele. Ten se tak velmi účinně a hlavně legálně zbaví česká daňové zátěže, jelikož vše bude fakturovat právě přes svou offshore společnost.

Pokud i vy se svou společností o podobném kroku uvažujete, rozhodně pomoc odborníků na zakládání vyhledejte, jelikož tak společnost založíte velmi rychle a snadno. Samozřejmě je vhodné těchto služeb využít i v případě, že chcete založit offshore společnost levně.  Jedničkou v tomto oboru je společnost Offshoreservis, na kterou se v posledních letech obrací stále více podnikatelů, kteří chtějí své náklady a daně účinně optimalizovat. K tomu jim samozřejmě může dopomoci i offshore bankovní účet, který je samozřejmě součástí každé takto podnikající společnosti. Oproti tomu tuzemskému však nabízí mnohem větší diskrétnost, ochranu všech osobních údajů, a hlavně je zabezpečený proti tomu, aby do něho mohli nahlížet třeba tuzemské instituce. Daná banka jim to totiž nedovolí. A co více, samotné úroky na tomto účtu jsou mnohem vyšší, než je tomu u bankovních domů u nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + eleven =