Týmové hry žádají jednotné dresy

Umíte si představit, kterak mají hráči fotbalu, hokeje či třeba florbalu zcela rozdílné oblečení podle jejich uvážení? Hloupost. Při sledování zápasu byste absolutně nevěděli, která bije. Jednotné dresy spojují hráče v jeden tým. Nejinak je tomu u basketbalu.

Basketbal na všech úrovních

Týmové basketbalové dresy zasluhují hráči na všech úrovních. Lhostejno, zda jde o Národní basketbalovou ligu mužů, případně ženskou basketbalovou Trocal ligu, nebo basketbal 2. ligy. Pravidla hry jsou stále stejná. Každý hráč se s větším či menším úspěchem snaží trefit balon do koše. O to jde. Není důvod nedopřát i poslednímu náhradníkovi v týmu dres, ve kterém se bude cítit nejen pohodlně, ale i sebevědomě. Obojí jsou totiž předpoklady k podání nejlepšího výkonu sezony.

Co od dokonalého dresu očekávat?

Dresy na basketbal by jednoznačně měly splňovat určité vlastnosti.

Pohodlí je snad nejdůležitější, to je jasné. Basketbalista je v neustálém pohybu, celé jeho tělo je zaměstnáno hrou a není dost dobře možné, aby ho v běhu, skocích a v soustředění hodu na koš cokoliv omezovalo. Dresy se proto vyrábí ve volném střihu.

K dalším nezbytným vlastnostem bezchybného basketbalového dresu patří jeho funkčnost. Prodyšný materiál, sající pot, je víc než žádoucí. Často se používají pleteniny s hydrofilními vlastnostmi, případně 100% polyesterové úplety, které zajistí pocit chladu.

Třetí, neméně důležitou součástí týmového oblečení basketbalu, je samozřejmě barevné provedení, kvalita potisku klubového znaku, čísel. Současné digitální technologie umožňují vyrobit na zakázku jakkoliv složité logo podle přání týmu.

Dresy od lidí, kteří vědí

DDsport funguje na trhu sportovního oblečení již 20 let. Z jeho nabídky si vyberete nejen dresy na basketbal, nýbrž i na mnohé další sporty. Jsou si moc dobře vědomi důležitosti podpory sportu nejen na profesionální úrovni, proto se starají o oblečení i pro amatérské sportovce. Díky stálému kontaktu s trenéry a samotnými hráči mají možnost vyslechnout názory a připomínky na sportovní oblečení, a výrobu dresů tak co nejvíce přizpůsobit jejich potřebám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 17 =