Už jste slyšeli o nové, lehce erotické novele Jany Collins

Tuto známou autorku mnoha titulů určitě není třeba nijak dlouze představovat a můžeme se tak vrhnout přímo na její nejnovější dílo, které je skvělou ukázkou kontrastu, který vytváří uzavřená a svázaná Evropa, ve které žijí lidé omezování různými předpisy a nařízeními, a přitom sami touží zažít neopakovatelné dobrodružství a dát prostor zcela novým touhám a pocitů. Kniha Sex v Praze vypráví příběh tří kamarádek, Mileny, Lucie a Hany, které se nijak neliší od dnešních úspěšných žen, které tráví čas tlacháním po kavárnách. Přesto má každá z nich své malé tajemství, které se vymyká běžným konvencím-

Zatímco Milena je věrné svému muži, se kterým i po letech dokáže zkoušet a objevovat nové věci v oblasti sexu, její kamarádky hledají dobrodružství mimo náruč svých partnerů. Zatímco Lucie je bez jakéhokoliv pocitu viny neustále střídá, podnikatelka Hana pozná takového muže, který jí doslova naruší celý její život. Rázem mezi nimi vzniká intenzivní romantický vztah nejenom plný sexu a vášně, ale i plný problémů. Onen záhadný muž je však natolik nespoutaný, že se ho Haně nedaří zkrotit a sama uvažuje nad tím, že je to skutečný Nadsamec, který ji konečně dokázal zasvětit do dosud nepoznaných sexuálních rozkoší.

Kromě samotného příběhu je kniha plná jak popisů jednotlivých sexuálních scén, tak i jednotlivých pocitů, které samotné ženy při svých prožitcích vnímají. Jana Collins však dokázala dokonale vystihnout i atmosféru a pocity z dnešního světa, který ač se na první pohled zdá velmi otevřený a dokonale společenský, přesto je stále více lidí, kteří z něho hledají únik, a to právě formou zcela jiného sexuálního chování, které může souviset i se stále větší úchylností v této oblasti. Právě tuto cestu reprezentuje ona Hana, která se vydává na svou cestu do podsvětí s cílem vymanit se z okovů světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 6 =