Už máte kalendář na rok 2015?

Kalendáře jsou nezbytnou součástí našich domovů, ale stejně tak i kanceláří. Díky nim totiž přesně víme, kdo má svátek, jaký je den, nebo je můžeme využít i pro plánování schůzek. Tou nejvyužívanější variantou jsou poté stolní kalendáře, které by neměly chybět na žádném stole doma či ve firmě. A pokud si stolní kalendář chcete pořídit, je správnou volbou firma Baloušek, která nabídne širokou škálu služeb v oblasti jejich výroby a tisku. Jistota bohatého výběru, prvotřídní kvality a špičkového zákaznického servisu jsou důvody, proč tuto firmu zvolit. Navíc má není problém vybrat třeba i další produkty, jako nástěnný kalendář, nebo řadu diářů. A to vše již 24 let, jelikož právě tak dlouhá je tradice této firmy.

Plánujte si všechny své aktivity

Samozřejmě kalendář není to jediné, co vám pomůže organizovat si řadu vlastních činností. Dokonalým sortimentem v nabídce této tiskárny je totiž i diář 2015. Ten můžete zakoupit jak sobě samotnému, tak třeba i svým zaměstnancům, nebo si lze nechat vyrobit speciální edice určené pro ty nejlepší zákazníky, nebo obchodní partnery. Díky tomu se diáře na rok 2015 stanou nejenom velmi praktickým dárkem, ale i skvělým reklamním nosičem, díky kterému bude mít každý vaši firmu na očích, jelikož mu ji bude připomínat třeba vaše logo, slogan, nebo další prvky s vaší společností spojené.

Denní diář Ota - www.balousektisk.cz
Denní diář Ota – www.balousektisk.cz

Široký výběr diářů je samozřejmostí

Je už jenom na vás, jaký typ konkrétně zvolíte a jaký si koupíte, či necháte přímo vyrobit. Lze vsadit na oblíbené velikostní varianty, jako je diář A6, nebo jeho větší provedení, a to diář A4. Nejoblíbenějšími konkrétními variantami je poté jak týdenní diář, tak i denní diář, v rámci kterého můžete plánovat své aktivity v rámci celého pracovního dne. A tak pokud se aktuálně poohlížíte po vhodném sortimentu, věřte, že diáře 2015 od firmy Baloušek rozhodně nezklamou.

Pracovní kalendář - www.balousektisk.cz
Pracovní kalendář – www.balousektisk.cz

Ať už se rozhodnete pro kalendáře či diáře, nemusíte se obávat o kvalitu tisku. Baloušek Tisk pracuje na těch nejlepších tiskařských strojích, které jsou k dispozici a krom výše zmíněných produktů si u něj můžete nechat vyrobit mimo jiné i novoročenky jak pro své nejbližší, tak i pro své obchodní partnery či významné zákazníky. Ovšem tiskárna se nespecializuje jen na firemní klientelu, v jejím portfoliu naleznete i produkty pro nejmenší, konkrétně dětské omalovánky, pexesa, pro školáky rozvrhy hodin, nebo pro sportovce diplomy. Zkrátka u Baloušek Tisk si vybere každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 5 =