Včelka Mája má interaktivní webovou stránku

Naše známá včelka Mája má svůj web. Staronová hrdinka dostala moderní 3D vzhled a v novém zpracování ji vídáte v programu České televize. Připravuje se i celovečerní film, ale již nyní se děti můžou pobavit s včelkou Májou na interaktivním webu maya.tv/cz. Na něm jsou připraveny pro malé školáky online hry, omalovánky, poučné příběhy, nebo třeba e-pohlednice, které mohou poslat svým kamarádům. Blíže se seznámí s jejími hmyzími přáteli a užijí si spoustu legrace. 

maja I

Na stránkách včelky je připraveno několik her pro naše nejmenší i starší ratolesti a pro maminky třeba zase recept na zázvorové sušenky. Připraveny jsou nejrůznější hry, které rozvíjí zručnost a bystrost našich mladých obdivovatelů Máji. Při online hře „Osvoboď Máju“ pomůžou včelku proletět krajinou a posbírají cestou pyl, anebo si vybarví omalovánky Máji a jejích hmyzích přátel. Ty si pak mohou vytisknout a malbou své malé ratolesti si vyzdobit byt.

V příbězích se mladí školáci dozvědí spoustu užitečných věcí o rozmanitém životu včelky, naleznou odpověď na otázku, čím jsou včelky v přírodě užitečné, a kde se bere med.

S Májou a jejími přáteli líným Vilíkem, tulákem Hopem, hlemýžděm Šimonem, krásným motýlem Beatrice a dalšími, si užijí shodně legrace a zároveň se dozví něco nového a poučného.

K dostání je velké množství produktů včelky Máji, jejichž výběr naleznete níže.

http://maya.tv/cz/

 

 

 

 

Razítka včelka Májamaja II

Dřevěná razítka s bločkem

Cena: 199 Kč

Hračkářství Bambule, Pompo

 

 

 

maja IIIZažehlovací tabulka včelka Mája

Zažehlovací mozaika 15x15cm

Cena: 159 Kč

Hračkářství Bambule, Pompo

 

 

 

Omalovánky a hádanky včelka Májamaja IV

Kniha omalovánek a aktivit se samolepkami

Cena: 79 Kč

www.egmont.cz

 

 

 

 

 

maja VHrající skřínka včelka Mája

Cena: 104 Kč

Hračkářství Bambule, Pompo

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + two =