Vysněná dovolená plná relaxace v Dunajské Stredě

Dunajská Streda se rozprostírá v jižní části Slovenska, konkrétně v Trnavském kraji. Lákavou turistickou atrakcí je termální koupaliště Dunajská Streda, které nabízí termální koupaliště, aquapark a wellness v jednom. Okolí malebného města, které leží v srdci Žitného ostrova, je protkané cyklistickými trasami, jež vás provedou krásnou přírodou Podunajské nížiny. V následujících řádcích vám prozradíme více informací o samotném vodním areálu a nabídneme vám exkluzivní možnost ubytování.

dunajskastredaTermální park

Termální koupaliště Dunajská Streda představuje nejnavštěvovanější místo rekreační oblasti Žitného ostrova. Těšit se můžete na léčivou termální vodu, perličkové koupele, špičkové wellness služby, bazény, tobogány, restauraci a bufety. Dopřejete si bezstarostnou relaxaci a nikdy nekončící zábavu. Mineralizovaná termální voda, která plní deset bazénů, má blahodárné účinky na onemocnění pohybového ústrojí. Termální voda má teplotu v rozmezí od 24 do 40 °C.

Vodní svět láká na moderní tobogánový systém se sedmi tobogány. Součástí areálu je 211 metrů dlouhá klouzací plocha, kde si užijí fantastickou zábavu dospělí s dětmi.

Kde najít ubytování?

V apartmánovém domě NIKA budete mít Dunajskou Stredu jako na dlani. Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti termálního parku a wellness centra. Nádherná vila dokáže pojmout 34 hostů, přičemž nabízí dvoj-, troj- a čtyřlůžkové pokoje. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení a kuchyňka.

Ve vile si můžete dopřát maximální komfort. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu, kávovar, chladnička a vnitřní krb. Chcete-li trávit teplé večery na zahradě, nechybí zde zahradní posezení s altánkem a grilem. Levnější variantou ubytování je turistická ubytovna Termál, která je pod záštitou apartmánového domu.

Ubytování si můžete u obou variant rezervovat online, čímž ušetříte spoustu času.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 9 =