Zabezpečte své zboží a nedejte šanci zlodějům

V obchodech, a to s jakýmkoliv sortimentem se kradlo odnepaměti. Bohužel tento problém je v poslední době stále větší a větší. Investice do kamerových systémů nebo ochranky už málokdy pomůže, jelikož zloději mají stále nové finty – odlákání pozornosti, skryté kapsy v oblečení, výměny obalů a desítky dalších možností. Přesto je lze zastavit! Ochrana zboží totiž může fungovat ve chvíli, kdy se svěříte do rukou skutečného profesionála, a to firmy Novatec. Ta nabízí řadu možností, primárně potom ochranu elektronickou, ale i mechanickou.

Jak ochrana funguje?

Pokud chceme být konkrétní, je třeba říci, jak taková ochrana zboží vlastně vypadá. Začneme-li elektronickými možnostmi, které patří mezi nejrozšířenější variantu, stačí nalepit speciální etiketu, na kterou zareaguje detektor třeba v pokladní zóně.

Spolehlivým systémem je ale i zabezpečení mechanické. Například v obchodech s elektronikou a telefony se často používají zařízení označovaná jako J-Plug. Díky tomu je přístroj pevně ukotven a zároveň není zákazník omezován v možnostech prohlížení. Pokud bude chtít přístroj ukrást, rozezní se alarm.

Samozřejmě oba systémy je vhodné kombinovat také s kamerovým systémem, jelikož právě ten pomůže k případnému stoprocentnímu usvědčení daného pachatele, který tak poputuje do rukou policie.

Kde řešení využívat?

Možností je samozřejmě několik desítek. Základem jsou nejenom obchody s potravinami a drogérií, ale také obchody s oblečením, nebo elektronikou. Ochrana zboží na této bázi je vhodná jak do supermarketů, tak i malých obchůdků. Své místo ale najde i ve velkých skladech či velkoobchodech. Navíc odborníci ze společnosti Novatec vždy odborně poradí s konkrétním řešením a sama společnost umožní pohodlně nakoupit jednotlivé prvky i online – ideálním příkladem jsou etikety, nebo také ony bezpečnostní kódy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 18 =