Zamíchej svým internetem

Každý z nás má jistě své oblíbené  stránky, na které každý den zabrouzdá. Nestává se zas tak moc často, aby jsme objevili nové, pro nás zajímavé stránky, na které bysme se rádi znovu vraceli. Pokud nedostaneme od kamarádů tip, nebo na takové stránky nenarazíme náhodou, jsme nadále odkázáni na ty naše stávající. Ale od teď to už tak být nemusí, na internetu se objevila nová služba, díky které objevíte stránky blízké vašim zájmům. Jedná se o projekt Zamíchej.cz a není to jen ledajaké zamíchání. Posuďte sami, není na tom nic složitého.

Objevujte, nebo se nechte objevit

V krátkosti lze říct, že Zamíchej.cz je internetovou podobou knihovny. Jsou v něm vloženy stránky z různých oblastí zájmů a je jen na návštěvníkovi, aby si sám zvolil, jaké stránky se mu mají zobrazovat. Jak to tedy celé funguje? Podívejme se tedy napřed jako obyčejný uživatel, který hledá zajímavý obsah. Na úvodní stránce můžete, ale nemusíte, využít registrace. Výhoda registrace spočívá v tom, že po uložení vašich oblastí zájmů si vás systém pamatuje a tak při další návštěvě již tyto zájmy nemusíte znovu vyplňovat. Pak už nezbývá, než si navolit své oblíbené témata a pořádně zamíchat obsahem. Po zamíchání se načte náhodná stránka a je jen na vás, zda si ji jedním klikem uložíte do oblíbených položek, nebo ji přejdete bez povšimnutí. Pro zobrazení další stránky znovu zamícháte, postupMíchačka můžete opakovat až do omrzení.

Stejně jako pro uživatele má Zamíchej.cz význam i pro majitele webových stránek. Bez nich by takový projekt nemohl ani vzniknout, protože bez vloženého obsahu by jste neměli čím míchat. Díky vložení stránek do systému jednoduše upozorníte na svůj blog či stránky a vniknete tak do povědomí ostatních uživatelů. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje. Díky Zamíchej.cz se na naše stránky dostalo již několik desítek nových čtenářů.

Co říct závěrem? Celý systém je přívětivý k uživatelům, ať už jste čtenář, nebo majitel internetových stránek. Ovládání je jednoduché a srozumitelné, stačí jen pár kliků a můžete směle objevovat nepoznané. Tak to pořádně roztočte ať se vám to skvěle zamíchá.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 1 =