Zapomeňte na klasické „píchačky“ a dejte své firmě moderní tvář

Stále řešíte problémy s nedochvilností vašich zaměstnanců, jejich podvody v docházkovém systému, ale i s administrativní zátěží, které jdou ruku v ruce s klasickou evidencí? Potom se od ní oprostěte a implementujte do své firmy moderní nástroj, kterým je docházkový systém zdarma. Ano, skutečně 0 Kč vás může stát možnost, díky kterým změníte svůj počítač i mobilní telefon na prostředek k perfektní evidenci docházky vašich zaměstnanců. Díky tomu můžete svůj drahocenný čas věnovat tomu, co je v práci opravdu důležité – a tím je rozvoj právě vašeho podnikání.

Dostupnost kdykoliv potřebujete

Je jedno, kdy potřebujete zjistit, kolik vašich zaměstnanců je na pracovišti, nebo v kolik přišli. Daný systém je vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. A to odkudkoliv, kde je připojení k internetu. I pokud jste od pobočky vaší firmy vzdáleni tisíce kilometrů, máte perfektní přehled o tom, zda vše funguje. To vše nabídne precizní online docházkový systém, který je optimalizován nejenom pro standardní PC a notebooky, ale který je díky Android aplikaci dostupný i pro vaše chytré mobilní telefony.

 Samozřejmostí je řada implementovaných funkcí

Mezi tu hlavní, kterou využijete vy, je třeba hlášení absencí, které se logicky také archivují pro budoucí použití. Funkce, které tato evidence docházky nabídne, však obsahují také možnost základního přerušení pracovní doby, ale stejně tak evidenci pracovní cesty či práci na jiném místě. Výjimkou ale není ani možnost plánování dovolené, nebo návštěvy lékaře. To vše proběhne v rámci jednoho terminálu, který zaznamenává vše potřebné, co s docházkou zaměstnanců souvisí. Díky tomu zlepšíte především efektivitu docházkových procesů ve vaší firmě, což zcela určitě povede k maximálnímu zvyšování obratu a tedy i zisků vaší firmy. A to bez tisícových, nebo dokonce desetitisícových investic. Jak jsme zmínili, celý systém je kompletně zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 4 =