Znáte jedničku na mikroslužby v ČR?

Pokud se řekne mikroslužba, potom se jedná o skutečně různorodou pomoc s různými věcmi. Tato pomoc může být aplikována jak pro podnikatele, pro posílení jejich marketingu, nebo pro získání fanoušků na Facebook stránky, tak může taková mikroslužba čítat třeba vytvoření loga, celého webu, nebo třeba napsání textu. To vše by se do konceptu mikroslužeb dalo zahrnout. A jedničkou v této oblasti je jistě web Stovkomat.cz, kde lze mirkoslužby nejenom využívat, ale samozřejmě je také nabízet. A to skutečně doslova v jakýchkoliv oblastech.

Ačkoliv jsme jich několik zmínili, ty uvedené se týkají hlavně podnikání nebo specializovaných činností. Lze však využít i něco, co vás nebo vaše okolí pobaví, nebo nadchne. Lze si nechat napsat jakékoliv přání na tělo vnadné dívky, nebo využít originálního přání k narozeninám, či využít možnosti doprovodu do společnosti. To vše jsou drobné služby, které jsou nabízeny. Celkem jich na webu Stovkomat najdete několik stovek, a tak je rozhodně z čeho vybírat.

Navíc můžete web využívat i z opačné strany, tedy aktivně nabízet své dovednosti, schopnosti, nebo zajímavosti. Lidé vás tak budou využívat a vy si díky tomu vyděláte příjemné peníze. Cena jedné mikroslužby je totiž pevně stanovena, a to na 150 korunách. Samozřejmě veškeré platby probíhají v rámci daného systému, a tak není třeba mít obavy z případných podvodů. To vše je rychle řešeno a za případné nedodání využitých služeb je kredit navrácený. Samozřejmostí je možnost bezplatné registrace.

V zahraničí má tento unikátní koncept skutečně obrovskou oblibu, a jak je vidět, postupem času vzrůstají fanoušci i u jeho české verze. A rozhodně se není čemu divit, jelikož lidí, co něco potřebují nebo mají co nabídnout je mnoho. Tak neváhejte a přesvědčte se sami, co vše lze využívat, nebo naopak nabízet. A je toho možná více, než si sami myslíte.

2 thoughts on “Znáte jedničku na mikroslužby v ČR?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 15 =