Zubní implantáty vám vrátí úsměv

Bolestivé záněty dásní, kývající se nebo dokonce úplně chybějící zuby – to jsou problémy, se kterými se potýká spousta lidí. Ale nevzdávejte se. Pokud si chcete zachránit zdravý chrup a mít ho až do vysokého věku, objednejte se co nejdřív do stomatologické ordinace Mazur & Pšeničný.

 

Zubní implantáty už dávno nejsou tabu. Než abyste se ve společnosti blýskali dírou po chybějícím zubu, raději zvolte jiné řešení – Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha. Specialisté vám namísto ztraceného zubu dají tak dokonalou náhradu, že ji nikdo nerozpozná. A pomoc nabízí i jejich parodontologie Praha.

 

             Kvalita a přesnost

Je známo, že zubař Mazur & Pšeničný patří mezi největší odborníky ve svém oboru. Jakmile jde o nahrazení chybějícího zubu umělým, můžete se na tuto stomatologickou ordinaci směle obrátit. Málokterý zubní lékař na Praze 2 dokáže takové zázraky. Titanové náhrady mají švýcarskou kvalitu, není kvůli nim třeba obrušovat okolní zuby a drží přímo v kosti, takže zachovávají její hustotu a pevnost. Nemluvě o tom, že vám zubař dokáže zachránit a zrekonstruovat klidně i celou čelist.

 

             Paradentóza bude minulostí

Paradentóza a její léčba dnes patří mezi nejčastější problémy pacientů. Ovšem špičkoví zubaři vám zachrání i sebevíc rozhýbané zuby. Kromě běžného ošetření je tu samozřejmostí i mikroskopická stomatologie, kdy zubní lékař mimo jiné přetáhne odchlíplou dáseň opět přes odhalený krček zubu.

 

Při parodontóze není na záchranu nikdy pozdě – ať už vás trápí zánět dásní nebo už se vám kýve nemocný zub, vždy je tu velká šance na záchranu. A není čas váhat – je prokázáno, že paradentóza až dvakrát zvyšuje riziko infarktu. Proto se co nejrychleji vydejte k odborníkovi, který vám vaše zuby zachrání. A i když o zub přijdete, nemusíte ztrácet naději – ve stomatologické ordinaci Mazur & Pšeničný vám nabídnou zubní implantát. Ale samozřejmostí jsou i další špičkové služby, kterých můžete využít. A váš chrup se vám za to odvděčí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 3 =