Zvyšte kapacitu svého skladu

Ať už podnikáte v jakékoliv oblasti, která je spojena s nutností držet sklad a skladové zásoby, jistě vás často trápí kapacita vašeho skladu. Pokud aktuálně přemýšlíte o tom, že vám současné řešení přestává stačit, nemusí to znamenat, že budete přemýšlet o skladu novém. Kapacitu toho stávajícího lze totiž poměrně jednoduše rozšířit. Pokud podnikáte v oblastech, kdy skladujete zboží primárně po paletách, mohou se vám hodit unikátní paletové regály. Díky nim tak zvýšíte kapacitu svého skladu a vytvoříte dostatečné prostory právě pro uložení zboží, které bude spojeno i s jistotou bezproblémové, rychlé a samozřejmě také jednoduché manipulace.

Jak řešit menší skaldy?

Ani u menších skladů a tedy i menšího zboží nemusíte zoufat, jelikož i jejich kapacitu lze poměrně jednoduše rozšířit. Stačí, pokud jejich prostor využijete skutečně na maximum, a to v rámci jejich výšky i šířky. Zde přijde vhod policový regál. Tedy jednoduchý systém, který nabídne pevnou a stabilní konstrukci doplněnou o jednotlivé police. Samotná konkrétní konfigurace je na vás, a tak si můžete sestavit řešení přímo na míru. Tedy poskládat si takový policový systém, který bude mít odpovídající počet regálů, budou ve vámi požadovaných velikostech, stejně jako se může jednat o typy, určené na konkrétní zboží – například ve chvíli, kdy prodáváte a skladujete pneumatiky.

Proč do nových regálů investovat?

Pokud nad tímto řešením váháte, rozhodně k tomu není důvod. A to z toho důvodu, že přinese hned řadu pozitiv. Můžete tak zůstat věrni svému skladu, jehož adresu znají i vaši zákazníci. Zároveň vám regály do skladu umožní zvýšit jeho kapacitu bez nutnosti velkých a složitých investic. Posledním pozitivem je to, že přehledným ukládáním zboží můžete zefektivnit i samotnou kvalitu vaší práce. A to tak, že váš sklad bude mít jasný systém, který souvisí s jednoduchým nalezením požadovaného druhu zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − four =