Art of Being festival oslaví totální přítomnost

Už se to blíží. Začínají se odpočítávat poslední dny do jedinečného a dosud v Česku nevídaného festivalu Art of Being, kde se ponoříte do úžasného a magického momentu přítomnosti a vychutnáte si workshopy pod vedením největších kapacit – v čele s Alanem Lowenem. Čtyři dny plné meditací, přednášek, workshopů, koncertů a zábavy. Čtyři dny, které spojí ty, kteří si umějí užít totální přítomnost, kteří chtějí prohloubit své schopnosti, setkat se s největšími odborníky a učiteli a kteří chtějí poznat dosud nepoznané. To vše nabízí letní festival Art of Being, který se odehraje od 2. do 6. července v Ledči nad Sázavou.

 

             Tantrické i šamanské inspirace

Koho jen trochu zajímá něco víc než pachtění se na tomto světě, kdo chce víc poznat své nitro a najít smysl svého života, ten by na téhle jedinečné akci neměl chybět. Učitelé v čele s Alanem Lowenem tu všem představí své šamanské, tantrické, taneční, tranzovní a další inspirace. Dostanou vás pod vliv přítomného okamžiku, při společných meditacích můžete nahlédnout za tajemnou oponu bytí, při workshopech se naučíte dalším technikám, jak prohloubit své umění. A při prohození jen pár slůvek se slovutnými učiteli poznáte, jak daleká cesta je ještě před vámi – a že stojí za to po ní jít.

 

             Večerní zábava

Festivalový program je tak plný, že se účastníci nebudou ani na okamžik nudit. Od ranních meditací až po večerní zábavu u tajemných zvuků hudebníků, vždy bude co dělat. Ubytování i stravování je zajištěno, a když vás zrovna nezaujme nějaký workshop, můžete si zajít do wellnes, opalovat se u rybníka, zaplavat si, zajít si na masáž anebo se zúčastnit některé z mnoha dalších doprovodných akcí. A u toho všeho můžete dál a dál poznávat sílu totální přítomnosti, která je neustále kolem nás a v nás, jen ji občas přehlížíme. A tím se připravujeme o neskutečné zážitky. Ovšem festival Art of Being vám jich přinese nepočítaně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + one =