Pravidelné revize vám mohou ušetřit statisíce

Snad každý z nás ví, že mnohem lepší, než řešení problémů, je snaha problémům předcházet. Pokud jste také stejného názoru, pojďme se společně podívat na oblast, která se týká možností vzniku požáru a samozřejmě i jeho uhašení. S tím souvisí třeba revize hasicích přístrojů Praha, díky čemuž si můžete být stoprocentně jisti, že váš dům, komerční objekt či sportoviště bude v tomto směru vyhovovat. A to nejenom z hlediska jistoty bezpečí, protože na profesionální požární servis myslí i naše zákony. Konkrétně na oblast hasicích přístrojů se vztahuje vyhláška č. 246/2001 Sb. V rámci ní je povinnost provádět revize alespoň jednou do roka.

I s pojištěním odpovědnosti

Je jasné, že vybrat správného odborníka nemusí být jednoduché. Konkurence je poměrně velká a zkušenosti různé. Pokud ale využijete služby společnosti Požární revize – Matyáš Kalenda, máte jistotu, že jste vybrali správně. A to nejenom díky zkušenostem, ale i díky tomu, že revize hasičských přístrojů je spojena i s pojištěním odpovědnosti. Pokud tedy bude hasicí přístroj zkontrolován a následně nebude fungovat, jdou všechny škody právě na bedra Matyáše Kalendy. Samozřejmě u něho navíc získáte i nejlepší poměr kvality a ceny a tak se rozhodně nevyplatí dělat jakékoliv případné kompromisy. Profesionální požární servis by zkrátka měl být prioritou u každého z nás, pokud nám záleží na našem majetku, ale i zdraví nejenom našich blízkých.

Široká škála dalších služeb

Hasicí přístroje však nejsou jedinou oblastí, ve které můžete využít špičkovou profesionalitu. Jistotou jsou i revize bezpečnostních zařízení, které s protipožárními revizemi přímo souvisí. Pokud budeme konkrétní, můžete si nechat zrevidovat také klapky, ucpávky, ale stejně tak i nouzové osvětlení souvisící s evakuací, nebo třeba i vaše požární dveře. I ty pomohou škodám na majetku i zdraví předcházet a tak je vhodné, aby byly skutečně stoprocentně funkční.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + 9 =