Při ochraně majetku vsaďte na profesionály

Chránit svůj majetek by mělo být prioritou každého z nás, a to ať už se chceme zaměřit na náš domov, nebo na naši firmu, či naše objekty. Ideální samozřejmě je obrátit se na skutečného profesionála. Tím nejlepším na našem území je určitě společnost, tedy bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o. Právě ta se totiž může pyšnit nejenom velmi širokým portfoliem služeb, ale také tím, že v ní pracují profesionálové s dvacetiletou praxí v této oblasti. Navíc samotná agentura spolupracuje s vybranými členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a se členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR.

Z portfolia služeb lze vybírat z oblasti HOME security, která se zaměřuje právě na ochranu soukromých obydlí, která jsou napojena na pult centrální ochrany, popřípadě je provedeno i mechanické zabezpečení. Kromě toho je možné také hlídat vaše automobily. S tím určitě souvisí i oblast BUSINESS security, na kterou se služby bezpečnostní agentury kterou zmiňujeme, taktéž zaměřují. Právě firemní klientela může mít celou řadu individuálních požadavků, které začínají ostrahou objektů nebo osob, či mohou vyžadovat pořadatelskou službu. S tím vším souvisí jak napojení na pult centrální ochrany, tak i zmiňované mechanické zabezpečení právě firemních objektů, a to ať už se jedná o kanceláře, nebo výrobní prostory.

S ochranou osob i objektů souvisí i oblast VIDEO security, která jak napovídá sám název, zabezpečuje především monitoring dané oblasti, a to díky špičkovým kamerovým systémům. Kromě těchto služeb je však ještě jeden důvod, proč se na KBS Security s.r.o. obrátit. Větší společnost tím splní zákonnou povinnost o náhradním plnění. Pokud totiž služeb této bezpečnostní agentury využijí, nemusí do své firmy přijímat člověka se zdravotním postižením, jelikož právě to je nutnost u firem nad 25 zaměstnanců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − thirteen =