V únoru jsme trhali rekordy

Tak jako minulý měsíc i tento přinášíme ¨souhrn našich článků a návštěvnosti právě uplynulého měsíce. Stejně jako v lednu se budeme chlubit několika rekordy, které v únoru padly a nebyl to jen rekord v počtu návštěv, ale také v počtu přečtení jednoho článku, počtu označení „Líbí se mi“ a další rekordy. Také se dozvíte, jaké články vás nejvíce zaujaly.

Téměř 3 500 návštěv

Je to neuvěřitelné. Když jsme si prvního února s Honzou povídali o plánech na únor chtěli jsme se dostat na 2200 návštěv únor. Nekladli jsme si vysoké cíle už jen proto, že únor je kratší měsíc. Náš cíl jsme nejen překonali. Za únor navštívilo naše stránky přes 2700 unikátních návštěvníků a celková návštěvnost spásla asi bez 15 návštěv hranici 3500 návštěvníků.

To je na druhý měsíc provozu našeho magazínu neuvěřitelné číslo. Poděkování patří především vám čtenářům, kteří jste na náš web přišli a přečetli si některý z našich článků. Průměrná délka návštěvy byla kolem 2 minut a 30 sekund a každý návštěvník si zobrazil průměrně 5 stránek. Celkem musel náš server za únor zobrazit přes 15 tisíc stránek.

 

Nejčtenější články

Stejně jako minulý měsíc vás nejvíce zajímalo video porod dítěte. Velký ohlas ale měl také Honzův článek o dlouhých frontách v kauflandu, kde se strhla i malá roztržka mezi diskutujícími pod článkem. Honzův článek se pro měsíc únor stal rekordmanem nejen v počtu zobrazení, ale také v počtu „lajků“, kterých sesbíral plných 65.

Na pomyslném druhém místě v článcích se umístil zábavný hovor s operátorem call centra pánem, který byl velmi rozjařený. Pozvánka do Sapy, kam jsem vás osobně pozval si získala pomyslnou třetí příčku. I zde proběhla menší diskuse o vhodnosti nebo nevhodnosti pozvánky do takové lokality. Stále trvám na tom, že jídlo je tam super a ještě lépe se tam nakupuje J

vydano_2

Mohli jsme za měsíc únor vidět 3 díly videovaření a na březen připravujeme další díly. V oblasti financí jsme vám naposled radili, jak na nejlevnější povinné ručení a připravujeme článek „Jak na hypotéku“. V rubrice filmotipy vám každý týden přinášíme filmové tipy na premiéry v českých kinech.

Z kategorií vás nejvíce zaujala kategorie cestování a fotografování. Obě rubriky spolu velmi úzce souvisejí. V rubrice fotografování máme nový seriál, která se zítra dočká již svého třetího dílu. V cestování vás pravidelně zveme na různé výlety nebo pro vás máme tipy na dovolenou či ubytování v Praze.

Celkově jsem napsali za měsíc únor 38 článků, což je sice méně než v lednu, kdy se nám podařilo článků napsat přes 60, ale zaměřili jsem se více na kvalitu článků a také na to, aby vás články více bavili

 

Na březen připravujeme

Stále jsme pouze dva redaktoři a stále sháníme kolegy a pomoc s našim magazínem. Proto nemůže rozšiřovat počet rubrik  i když bychom velmi rádi. Zůstaneme tedy u současného počtu rubrik a připravíme pro vás zajímavé čtení.

vydano_3

Budeme dál pokračovat s našim seriálem o fotografování se zrcadlovkou a nový seriál si chystá i Honza, který vás naučí, jak vydělávat na internetu. Budeme pokračovat ve videovaření i když se spíše uchýlíme k tvorbě videa z vaření až budeme mít nějaký zajímavý recept. Dál vás budeme lákat do přírody na výlety a v rubrice IT vás budeme informovat již velmi brzy, co se dělo na MWC v Barceloně, kdo představil jaké novinky atd.

A jaký je náš cíl na měsíc březen? Udržet si návštěvnost 3500 čtenářů za měsíc a získat si pravidelnou sledovanost. Držte nám palce a zachovejte nám věrnost. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − four =