Vylepšete si svůj vůz

Každý majitel auta je právě na svůj vůz náležitě hrdý. Pokud i vy vlastníte svůj vůz, určitě se vám mohou hodit tipy na několik možných vylepšení, která vám především zpříjemní samotnou jízdu. Na našem trhu je totiž řada skvělých doplňků, kterými zároveň zlepšíte i samotný vzhled. Jednou z nejoblíbenějších a zároveň také nejnutnějších věcí jsou nové stěrače. To platí zvláště v případech, že je váš vůz již staršího data. Jízda v dešti tak může být nejenom složitá, ale v mnoha případech také velmi nebezpečná. Původní stěrače totiž nejsou schopni odstraňovat vodu tak efektivně, jako ty nové. Sami na první poznáte ten rozdíl, jako té je když stěrače skutečně fungují tak jak mají.

Další věcí, která vaši jízdu velmi usnadní a zároveň zlepší vzhled vašeho vozu, jsou užitečné deflektory. Pokud nevíte, o co se jedná, jsou to speciální lišty, které se připevňují nad okénka. Jejich efekt není pouze vzhledový, ale pocítíte ho především při jízdě. Nemáte-li klimatizaci, je v horkých dnech okénko jedinou možností, jak zajistit výměnu vzduchu v interiéru. Při rychlé jízdě však venkovní vzduch fouká do vozu velmi intenzivně, což může mnoha pasažérům vadit. Právě deflektor tomuto efektu zamezí. Do vozu bude čerstvý a svěží vzduch pohodlně pronikat, aniž by rozfoukával vlasy všem cestujícím.

Vylepšit si svůj vůz můžete i v interiéru. Chcete-li, aby vypadal skutečně dobře a to ve všech směrech, jsou skvělým doplňkem například stylové potahy do auta. Vaše stávající sedačky se tak změní doslova k nepoznání. Můžete vybírat z mnoha barev a designů, které plně sednou vzhledu právě vašeho vozu. Sami uvidíte, jak je celý váš vůz mnohem hezčí a interiér lépe ladí se samotným exteriérem. Potahy skvěle poslouží i v případech, že vaše sedadla již nejsou v tak dobrém stavu a oprava by byla velmi nákladná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + four =