Moderní veterinární klinika s komplexní péčí pro malá zvířata

Mít domácího mazlíčka je nejen radost, ale samozřejmě také velká starost a zodpovědnost. Mezi nezbytné úkony spojené s chovem malých zvířat patří také pravidelné návštěvy veteriny.

Veterinární klinika v Praze

Najít v dnešní době spolehlivou kliniku, kde vašemu čtyřnohému miláčkovi poskytnou tu nejlepší péči, může být někdy pořádně tvrdý oříšek. Jestliže bydlíte v našem hlavním městě, případně jeho blízkém okolí, máme pro vás jeden tip na špičkové pracoviště. MetropoleVet Praha, kterou na internetu naleznete pod tímto odkazem: https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/, je veterinární klinika s velmi osobním přístupem, kde se zaměřují na malá zvířata, jako jsou psi, kočky, fretky, králíci apod.
Pro odborníky pracující v MetropoleVet je péče o zvířata posláním. Od toho se také odvíjí jejich ordinační doba, jež je nadstandardně dlouhá, a výjimkou není otevření kliniky během víkendu. Zkušený personál ošetří ročně více než 11 000 domácích mazlíčků, přičemž provádí všechny běžné úkony, kam se řadí očkování a kastrace, ale i složitější zákroky.

Moderně vybavené pracoviště

Dalším důvodem, proč vsadit právě na MetropoleVet Praha, jsou jejich perfektně vybavené ordinace tím nejmodernějším zařízením. Díky těmto všem speciálním přístrojům mohou zaměstnanci provádět i složité operace. K dispozice mají taktéž vlastní laboratoř, takže výsledky z odběrů krve máte prakticky ihned. 

Jestliže byste i vy rádi přihlásili svého chlupatého miláčka právě sem, můžete využít online formuláře, který naleznete na webu veterinární kliniky. Klikněte na odkaz https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/ a prohlédněte si tamní prostory prostřednictvím fotografií. Na internetových stránkách se mimo jiné dozvíte všechny důležité informace, jako je adresa, ceník, případně máte možnost si prohlédnout reference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × five =