Thajská masáž: výborný relax i dárek

Dumáte, jak na Vánoce nejlépe potěšit svoje blízké, anebo sami potřebujete zpomalit a užít si relaxační chvilku jenom pro sebe? To, co hledáte, je profesionální thajská masáž: taková, která vám uleví od úmorné bolesti zad, uvede vás do stavu hluboké relaxace a budete se po ní cítit jako znovuzrození.

Vyberte si masáž v závislosti na vašich problémech

physio-1778029_640Tradiční thajská masáž regeneruje celé tělo, zkušené thajské masérky využívají při masáži prvků Hatha jogy a též působení prostřednictvím akupresurních bodů, což výrazně pomáhá při odstraňování bolesti. Tento druh thajské masáže se v podobě, jak ji dnes známe, praktikuje už více než 2 000 let. To už je čas, který ověří kvalitu metody, co myslíte?

Nejoblíbenější thajskou masáží je však dnes masáž šíje a zad. To může být způsobeno sedavým způsobem života. Trpíte-li bolestmi zad po kancelářské práci, dlouhých cestách autem nebo například po hře na hudební nástroj, je tato masáž to pravé pro vás. Zvážit byste ji mohli i tehdy, trpíte-li bolestmi hlavy nebo migrénami, které s oblastí zad často souvisí.

Bojíte-li se klasické thajské masáže, můžete zvolit její mírnější variantu, a to kombinaci thajské a olejové masáže. Jde o mírnou a relaxační proceduru, která slouží primárně k odstranění stresu a kompletnímu uklidnění. Vyzkoušet můžete i jiné relaxační procedury: například thajskou aroma čokoládovou masáž či masáž vhodnou pro těhotné a po porodu. Vybere si zkrátka každý.

Potěšte svou mysl i tělo v Praze

Chvilku pro sebe si zaslouží každý a vy a vaši známí nejste výjimkou. Podívejte se, jaké thajské masáže Praha nabízí právě vám, a nechte hýčkat své tělo a uvolnit svou mysl certifikovanými thajskými masérkami. Stihnete-li si navíc udělat čas už do konce listopadu, můžete využít některou z příjemných slev, které nabízí společnost Asian SPA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 5 =