Výcvikové obojky zefektivní výcvik psů

V současné době se stále zvyšuje zájem o odborný výcvik psů, neboť majitelé už nechtějí platit pokuty městské policii za odchycení svého uprchlíka. K efektivnímu výcviku se používá celá řada pomůcek, mezi nimiž se nachází také elektronické obojky. V následujících řádcích vám prozradíme, proč se výcvikové obojky dostávají do popředí v laickém i profesionálním prostředí.

Elektronické obojky, které bývají velice často označované jako elektrické obojky, jsou vhodné pro všechny chlupáče bez ohledu na velikosti či plemeno. K dostání jsou speciální varianty i pro menší psí rasy.

vycvikove-obojkyVýcvikový obojek produkuje výchovné impulzy různé intenzity, přičemž impulzy bývají buď v podobě vibrací, nebo elektrostatického upozornění. Naštěstí, kvalitnější modely, sice dražší, nabízí několik úrovní nastavení korekce. A můžete tak nastavit dostatečnou sílu impulzu, na který mazlíček bude reagovat.

Elektronické obojky při výcviku

Široká veřejnost, která není obeznámená s principem fungování, většinou výcvikový obojek vnímá jako nástroj týrání. Ale opak je pravdou. Elektronický obojek představuje účinnou výcvikovou pomůcku, jejíž ovládání je naprosto jednoduché a pochopitelné. A pokud budete chtít odnaučit svého mazlíčka špatným návykům (útěk ze zahrady, nepřetržité štěkání na návštěvu, neustálé skákání po osobách, neposlechnutí slovních povelů), potom je obojek vydávající elektrostatický impulz ideálním řešením.

V okamžiku, kdy čtyřnohý přítel nereaguje na zavolání, stačí vydat impulz do obojku. Pozor, impulz pro psa není bolestivý, ale má jen upozorňující charakter.

Moderní výcvikové obojky, které neztrácí ani na estetické hodnotě, nabízí specializovaný internetový obchod elektronickeobojkypropsy.cz. Vedle bohatého produktového portfolia se můžete těšit také na atraktivní cenovou politiku obchodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − two =