Filmové hity roku 2013 část 3

První díl našich filmových hitů 2013

 

Druhý díl našich filmových hitů 2013

 

 

Dnes se podíváme na poslední, třetí díl filmových novinek pro tento rok. Zaujme Sin City 2, RED 2 a pokračování Hobita

 


RED 2

Jednička byla super. Mrzí mě, že ve dvojce si už nezahraje Morgan Freman i když logicky, jelikož v prvním díle zemřel – ne samozřejme jako herec ale coby filmová postava.. RED 2 je stejně jako jednička akční oddechovka v které hlavní roli hrají veteránské hvězdy jako Bruce Willis, John Malkovich, Helene Mirren a nově v druhém dílu Anthony Hopkins. Filmový děj se tentokrát bude odehrávat více v Evropě.
Na tento film se obzvláště těším, protože jednička mne příjemně překvapila.

 

Konečná

Film, ktrý bude snad v kinech nejdříve a na který jsem malinko pozapomněl. Důležitý je zejména proto, že se hlavní role zhostí filmový Terminátor Arnold Schwarzenegger, který se vrátil z politiky zpět do Hollywoodu, kde chce dokázat, že stále umí. Nebezpečný gang se pokusí dostat do Mexika a kdo jim v tom může zabránit? Ano uhodli jste…

 

Sin City 2

Další z filmů, které bych si nerad nechal ujít. Dvojka režírovaná Robertem Rodriguezem a spolurežisérem Frankem Millerem vypráví o muži jménem Dwight McCarthy, kterého ztvárnil Clive Owen, který by pro ženu svých snů zabíjel. Nejenže by zabíjel, on i zabíjí a to ne jen tak někoho.

thor_dark_worldThor: Temný svět

Ať už se na to dívám z jakéhokoliv pohledu bude letos vše temné. Muž z ocele bude laděn na temnou notu stejně jako Star Trek a do toho Thor a Temný svět. Copak už dnes lidé nemají v životě světlo? No je pravda že pokud se do prezidentského křesla dostane pan Zeman tak zhasíná i u mě ale to nemá moc s filmem společného.

Dvojka je opět z Asgardu, jež chtějí pokořit TEMNÍ elfové. Rádi by uvrhli celou zemi do nekonečné zimy. Odin (Anthony Hopkins) na ně bude krátký, ještě že zde máme Thora (Chris Hemsworth), který dokáže nepřízeň osudu zvrátit.

 

hobit_smagHobbit: The Desolation of Smaug

O prvním dílu Hobita a neočekávané cesty jsme psali naši recenzi, kterou si můžete přečíst. Druhý díl, který stejně jako jednička bude na konci roku Přinese další putování k Osamělé hoře a souboj s drakem Šmakem. Skupinka trpaslíků bude zajata a nikdo jiný než Bilbo Pytlík je nemůže zachránit. Stejně jako první díl režíruju Peter Jackson.
Zatím není k dispozici trailer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 1 =