V lednu jsme to rozjeli

Na začátku ledna jsme se s kamarádem Honzou rozhodli, že založíme internetový magazín. Nápad to byl čistě spontánní a nějak jsme nad tím dlouho nepřemýšleli.

 

Vydáno.cz Článek o bankách bez poplatkůJak jsme začali

Nejprve bylo nutné vybrat nějaký název. Měli jsme asi 20 tipů, ale oba jsem se shodli na tom, že nejlepší bude jednoslovný název. Honza dal tip na „Vydáno.cz“. Mně se ten nápad líbil. Slovo dalo slovo a již druhý den jsme vymýšleli rubriky, které ještě nyní nemají finální podobu.

 

4. ledna 2013 jsme napsali první článek. Byl o zrušení linky technické podpory Nokia – velmi nemilá záležitost pro všechny majitele této finské značky. Od začátku ledna, kdy jsme pro vás „Vydáno.cz“ spustili jsme publikovali celkem 63 článků.

 

Co vás nejvíce zajímalo

Nejvíce vás zajímalo video porodu dítěte, dále článek o tom, jak správně vybrat mobilní telefon, četli jste také o tabletech do 3 tisíc korun a zajímá vás také film Hobit. Na konci měsíce jsme pro vás natočili první díl našeho videovaření a již tento víkend vás čeká další.

Vydáno.cz - recenze o filmu HobitZačali jsem také vydávat pravidelně tipy na víkend v rubrice cestování a v rubrice autoři si můžete přečíst již tří dílný seriál o tom jak správně napsat životopis.

Také vás zajímají finance. Srovnání bank bez poplatků nebo aukční půjčovny peněz měli velkou sledovanost.  Proto i do budoucna budeme rubrice finance věnovat více prostoru.

Z kategorie fotografování vás jednoznačně nejvíce zaujal článek „Jak fotit děti“, který si zatím drží nejvíce „lajků“ Děkuji J.

 

Statistiky

Za necelý první měsíc provozu jsme měli téměř 1900 návštěv z toho se k nám přibližně 700 čtenářů vrátilo. Těchto necelých 2 tisíce čtenářů si zobrazilo celkem 7700 stránek, což je něco přes 4 stránky na návštěvu. Na první měsíc super výsledky a především díky vám, našim čtenářům.

 

Plány na únor

Samozřejmě, že nebudete prozrazovat vše, mohli bychom vás tak nechtěně připravit o překvapení, ale našim cílem v únoru bude dosáhnout návštěvnosti 2.200 čtenářů za Vydáno.cz - pozvánka na lyžeměsíc a především psát o tom, co vás zajímá a ještě více dbát na to, abyste našli přesně takový obsah jaký čekáte. Již nyní můžete náhlédnout na nás další web filmotipy, kde píšeme pravidelně o filmových novinkách. To je jedna z věcí, které jsme pro vás nově připravili na měsíc únor a budeme pokračovat. Chystáme například hry pro Android a další novinky.

 

Hledáme redaktorky

S Honzou jsme dva redaktoři, ale rádi bychom více psali o tom, co zajímá ženy. Móda, šaty, celebrity, zdraví, krása a podobně. Ale nejsme na to ti správní, proto hledáme redaktorky, které by bavilo psát a chtěly by s námi vytvářet obsah našeho internetové magazínu. Napište nám email na info@vydano.cz. Budeme se těšit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + 4 =